Scoala de soferi UNA

Scoala de soferi UNA din Baia Mare, cu o experienta de peste 10 ani, este autorizata sa desfasoare pregatirea viitorilor conducatori auto pentru categoriile A si B. Scoala de soferi dispune de instructori si instructoare specializati si de un parc auto diversificat.

Instruirea teoretica este asigurata cu rabdare si profesionalism, de Lector de Legislatie Rutiera MOLDOVAN DELIA MARIA.

A conduce un autovehicul este în zilele noastre o necesitate, oricine poate conduce, este nevoie doar de putina indemanare si multa rabdare, noi va ajutam sa deveniti buni soferi si sa va bucurati in siguranta de calatorii cat mai placute la volanul masinii dumneavoastra. Deprindeti cu noi tainele conducerii, va garantam seriozitate si profesionalism din partea personalului nostru, va oferim conditii optime de studiu si practica.

Personalul de instruire format din instructori si instructoare este selectat cu atentie si testat in permanenta, astfel incat dumneavoastra sa beneficiati de serviciile unor adevarati profesionisti. In speranta ca toate acestea v-au convins sa alegeti serviciile noastre, va asteptam la sediu pentru inscriere. Mai departe, ne vom ocupa noi sa va implinim visul – “PERMISUL AUTO”.